Na příspěvky na tomto blogu se vztahují autorská prava!

2. - 3. Kapitola - Zlé sny - Do parku

22. února 2012 v 19:01 | Amy Sanilová |  Andělští spolužáci2. Kapitola
Zlé sny
Sny. Krásné sny. Hmmmm. Převalila jsem se na druhou stranu gauče. Chci nějaký zajímavý sen. Byla jsem na ulici, cestou na náměstí. Jak jsem šla z kopce, zaslechla jsem policejní sirénu. Rychle jsem se převalila zpět na opačnou stranu. Ale sen pokračoval. Viděla jsem sebe. A za mnou někdo běžel, a velmi rychle, ale nešlo mu vidět do tváře. A pak jsem uslyšela ránu. Probudila jsem se.
3. Kapitola
Do parku
Aňa se vzbudila. Byl to příšerný sen. Podívala se na hodiny. Bylo 13:55. Rychle vstala, oblékla se, umyla, vzala starý mobil a zavolala mámě.
"Ahoj mami."
"Proč mi voláš Aňo!?"
"No…jen jsem ti chtěla říct…"
"Už mi nic neříkej! Mám hodně práce Aňalizno!" Zařvala Lenka Branzová a zavěsila. Ale Aňa ještě měla mobil u ucha.
"Jen jsem ti chtěla říct…., že jdu s Matesem do parku. Mám tě moc ráda mami. Ahoj." Položila mobil na stůl a začala se chystat. Ale takhle mi řekla jen jednou, když mi byly dva roky, zakřičela takhle na mě. A to, protože si myslela, že táta si tajně odepisuje s jednou striptérkou. Ale potom se zjistilo, že si odepisoval se svou spolužačkou ze základky, která potřebovala, aby jí pohlídal dítě, když bude v nemocnici. Já jsem brečela několik týdnů kvůli tomu. Měla jsem z ní strach, a taky z toho, aby mě taky nevyhodila z domu, kvůli tátovi. Pak ale za mnou přišla a omlouvala se mi. Já jsem se jí ale vyhýbala. Nakonec se to pak u nás zlepšilo. Tak proč to řekla teď? Táta je zaneprázdněný prací, tak co jí mohlo naštvat? Jak byla oblečená a nachystána, vydala se na cestu. Vyšla z domu, šla pomalým krokem po kozí stezce, a až došla na vápennou cestu, něco zaslechla koutkem ucha. Policejní sirény, běh, a volání. Připadala si jako ve své noční můře. Měla strach se otočit, aby neuslyšela znovu výstřel zbraně. Ale taky byla zvědavá, kdo mohl být tím neznámým běžcem, a co ostatní volají. Otočila se, ale neviděla kvůli ostrému slunku, zakryla si rukou oči a snažila se běžce zahlídnout, ale potom uslyšela výstřel. Jako v té noční můře.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Líbí se vám tento článek?

Ano, je skvělí 32.2% (47)
Moc ne, něco tam chybí 21.2% (31)
Tak napůl 21.9% (32)
Vůbec! Je strašný 24.7% (36)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama