Na příspěvky na tomto blogu se vztahují autorská prava!

Březen 2013

Toralei

30. března 2013 v 18:09 | Amy Sanilová |  Monster High postavy

17. Kapitola 3/3

25. března 2013 v 17:07 | Amy Sanilová |  Andělští spolužáci

"Až dostudujete tuto školu, stanete se opravdovým andělem a začne váš nový život opět mezi smrtelníky. Avšak s velkým tajemstvím, které nesmíte prozradit nikomu. Jak kamarádům, tak i kamarádkám. Zástupcový andělé jsou většinou starostlivý dospělí, aby mohli nahradit vaše rodiče. Tito andělé nejsou nic výjimečného a ani nemají tolik práce, jako ostatní. Ale zlý Zástupcový andělé mohou natropit velké škody. Ti si můžou bez problému nebo výčitek svědomí vzít vaší podobu a natropit kdejakou neplechu na váš účet. Na tyto potvory si dejte velký pozor. Největší problém je, že na první pohled nepoznáte, jestli je anděl zlý anebo dobrý. Prostě to nepoznáte, ale teď vám můžu ukázat, jak se dají poznat.

Svět chce anděly - 17. Kapitola 2/3

24. března 2013 v 15:54 | Amy Sanilová |  Andělští spolužáci

Naštěstí byla Lian rychlejší a podepřela Annu, než spadne dolů do tmy, odkud vytáhla Roye. Postavila jí před sebe, zavřela za sebou dveře, obešla si Annu a začala hopsat.
"Konečně tě pustili z lapáku, jak vidím. Už bylo načase."
"Jak jsi věděla, že budu za dveřmi?" zeptala se Anna, ale okamžitě zalitovala, že neměla zavřenou pusu. Je logické, že asi nevěděla, že jsem za dveřmi.
Lian ale myšlenku stihla slyšet. "Ne, není to hloupost, sice je to nelogické, ale hloupost to není. Letěla jsem kolem a uslyšela náhodou někoho přes dveře, jak si povídá sám se sebou. Tak si říkám, že jedinej anděl, kterého znám a který se baví sám se sebou, může být jenom ta naše neskutečně-a-pořád-překvapující Anana."
"Tak fajn," prskla sarkasticky. "Nachytala jsi mě," odmlčela se a na chvilku zapřemýšlela. "Kdo tuto dlouhou přezdívku vymyslel? Ty?"

17. Kapitola - Dávej bacha na svou sílu 1/3

21. března 2013 v 6:52 | Amy Sanilová |  Andělští spolužáci
Andělští Spolužáci
Svět chce anděli
17. Kapitola
Dávej bacha na svou sílu


"Anano! Anano, vstávej! Už se, prosím tě probuď!"
Anana otevřela oči. Nad sebou zahlédla ustaraný obličej své nové kamarádky Lian. Posadila se vedle a pomohla Anně vstát na nohy. Když obě vstaly, Anna si přiložila ruku na spánky. "Co se stalo? Kde - kde to jsem?"
"Jen klid. Jseš v hlavní aule školy."
"A to je kde?" zeptala se trochu nechápavě Anna a podívala se na ruku, kterou měla přirozenou na ráně, která jí bolela, aby se ujistila, že jí neteče krev.
"Tak se jmenuje místnost, kde nás vybrali do školy Dobrých andělů."
"Pardon, ale teď jsem nepochopila nic z toho, co jsi mi říkala," řekla trochu unaveně Anna a začala si mnout ránu.
Lian se plácne do čela, jako by nemohla pochopit, proč Anana něco takového nezná. "To je asi tím, žes vyčerpala velké množství energie. Mohlo by ti to vysát celé tělo."

Princezna Mononoke

5. března 2013 v 18:37 | Amy Sanilová |  Obrázky


Pro Ezziho. :-P