Na příspěvky na tomto blogu se vztahují autorská prava!

Září 2013

Záchrana knihy

12. září 2013 v 18:21 | Amy Sanilová |  Povídky
Bohužel jsem toto chtěla poslat do soutěže, ale je to moc dlohé, tak kdyby se našla hodná duše, která by mi vybrala nějaké odstavce, které by se daly zkrátit...

Setkání s Andy Zotovou
Kniha: Odhalení Mořské Panny
Postava: Andy Zotová
Autor příběhu: Amy Sanilová (já)
"No to mě podržte! Andy! Co… Jak…," zakoktala jsem se šokovaná vjemem, který se mi naskytl. Jen tak si přijde a JE TADY. ONA JE VÁŽNĚ TADY! Vyhublá dívka v otrhaných džínech a tričkem po prsa. Její černé lesklé a dlouhé vlasy po pas měla zapletené do francouzského copu a s velkým úsměvem se na mě culila. Když viděla, že já nedokážu nacházet slova, napřáhla ruce a pořádně mě objala. Chvíli jsem si ten pocit vychutnávala, poslouchala tlukot jejího srdce a její ruce. Když jsem si ale uvědomila, kdo to je, rychle jsem se odtáhla a pořádně si jí prohlížela.
"Jsi to vážně ty, Andy?" zeptala jsem se nevěřícně, protože ta Andy, kterou jsem stvořila vlastníma rukama a vdechla jí literární život a dobrodružství, nikdy nedávala najevo city a vřelých objetí se vyhýbala.
Andy ale moje reakce vůbec nevyvedla z míry a jen se upřímně zasmála. "Takhle mě zdravíš? Po takové dlouhé době?" podívala se mi přes rameno do mého pokoje. "Nepozveš mě dále?"